?

Откуда Вы узнали о нашем сайте?

0-800-50-06-07 Гаряча лінія
Кошик
0 грн.
Застосування

ТН-ШИНГЛАС Класік

Система призначена для влаштування холодного горища на скатних покрівлях будь-якої складності і конфігурації. В якості покрівельного покриття використовується гнучка черепиця SHINGLAS.

ТН-ШИНГЛАС Классик

Компоненти системи:

 1. Гнучка черепиця SHINGLAS
 2. Підкладковий килим серії ANDEREP
 3. Дерев'яний настил (ОСП-3; ФСФ)
 4. Розріджена обрешітка
 5. Кроквяна нога

Опис системи:

Комфортне проживання в будинку протягом багатьох років багато в чому залежить від якості матеріалів, що використовуються в процесі будівництва, а також від правильного їх поєднання.

Система ТН-ШИНГЛАС Класик пропонує широкі можливості для влаштування холодного горища, у тому числі при реалізації складних за своєю архітектурою покрівельних проектів. Абсолютна герметичність системи забезпечується унікальними властивостями бітумної черепиці SHINGLAS, яка при монтажі утворює надійне монолітне покриття. Крім того, якість гнучкої черепиці SHINGLAS підтверджено страховим свідоцтвом компанії «РОСНО», сума якого становить 35 000 000 рублів. Різноманітність форм і широка кольорова гамма покрівельного покриття дозволяють втілювати індивідуальні рішення і досягати незвичайних художніх ефектів.

Автоматизоване виробництво, багатоступеневий контроль, покращена сировина - запорука надійності і високої якості системи, що підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2008, а також іншими європейськими та російськими сертифікатами. Оптимальне поєднання елементів, відсутність митних зборів і витрат на транспортування забезпечують безумовну економічність системи.

Переваги застосування системи:

 • Легкість і зручність монтажу покрівельної системи.
 • Абсолютна герметичність покрівельного покриття.
 • Зручність застосування на будь-яких формах покрівлі, навіть найскладніших.

ТН-ШИНГЛАС Мансарда

Система успішно застосовується для влаштування мансардного поверху в котеджному і малоповерховому будівництві. В якості покрівельного покриття використовується гнучка черепиця SHINGLAS.

ТН-ШИНГЛАС Мансарда

Компоненти системи:

 1. Гнучка черепиця SHINGLAS
 2. Підкладковий килим серії ANDEREP
 3. Мембрана супердифузійна ТехноНІКОЛЬ
 4. Кам'яна вата ТЕХНОЛАЙТ
 5. Пароізоляційна плівка ТехноНІКОЛЬ
 6. Дерев'яний настил (ОСП-3; ФСФ)
 7. Розріджена обрешітка
 8. Контрбрус для створення вентканалу
 9. Кроквяна нога
 10. Крокова решетування під утеплювач
 11. Підшивка мансарди

Опис системи:

Вибір на користь будівництва мансардного поверху - прекрасний спосіб найбільш вигідно організувати горищний простір, максимально використовуючи весь обсяг будинку. Це найбільш актуально в умовах мегаполісу і великих міст. Завдяки вільному плануванню мансарда володіє особливою чарівністю і пропонує можливість влаштування затишних і комфортних інтер'єрів з урахуванням індивідуальних уподобань. Система ТН-ШІНГЛАС Мансарда ефективно застосовується для втілення найрізноманітніших покрівельних проектів у будівництві мансардного поверху.

Всі матеріали, що входять в систему, вироблені на заводах Корпорації ТехноНІКОЛЬ. Гнучка черепиця виготовлена на заводі Шинглас по системі стандарту якості ISO 9001: 2008, що гарантує її високі експлуатаційні якості. Все виробництво повністю автоматизовано, що виключає можливість впливу людського фактора на кінцевий продукт. А саме виробництво в Росії дозволяє надати кінцевому клієнту вигідні ціни за рахунок відсутності митних та логістичних витрат.

В системі поєднуються звичні технології будівництва та інноваційні матеріали, що володіють унікальними властивостями. Однією з особливостей системи є застосування супердифузійної мембрани ТехноНІКОЛЬ, розташованої над утеплювачем. Мембрана ефективно захищає утеплювач від видування частинок кам'яної вати, виключає «вивітрювання» тепла з приміщення, а також сприяє швидкому видаленню назовні водяної пари з товщі утеплювача. Шар пароізоляції, монтаж якого здійснюється з боку приміщення, також зберігає основні властивості утеплювача при дифузії теплого вологого повітря, перешкоджаючи утворенню конденсату.

Застосування гнучкої черепиці SHINGLAS в якості покрівельного покриття дозволяє створити неповторну архітектурну виразність за рахунок широкої кольорової гами і оригінальних форм нарізки. Крім того, завдяки спеціальним властивостям бітуму гнучка черепиця SHINGLAS при монтажі формує унікальне однорідне покриття, що забезпечує абсолютну герметичність системи. 

Переваги системи ТН-ШИНГЛАС Мансарда:

 • Можливість ефективно використовувати весь обсяг будинку.
 • Легкість і простота монтажу.
 • Можливість застосування на будь-яких формах покрівлі, включаючи шатрові і куполоподібні дахи.
 • Широкий вибір кольорової гами і форм нарізки покрівельного покриття.
 • Застосовуючи систему ТН-ШИНГЛАС Мансарда ви створюєте оптимальний мікроклімат в мансардному приміщенні, захищаючи себе від небажаного шуму, холоду або виснажливої ​​спеки.