ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

0 800 50 06 07 горяча лiнiя
Кошик
0 грн.
ПлівкаТехноНІКОЛЬгідро-вітрозахисна для скатноїпокрівлі та фасадів
Закрити
Паропроникнабудівельнаплівка, виготовлена з поліпропілену.Волокниста структураробить їїміцною ідозволяєпропускатиз внутрішніх приміщеньводяну пару, але при цьому захищає відзовнішніх несприятливих чинників: опади, пил, вітер.Застосовується привлаштуванні утепленихпокрівель та фасадіввкотеджно-малоповерховому будівництві.
Детальніше
Пароізоляція ТехноНІКОЛЬ армована
Закрити
Це тришарова пароізоляційна плівка застосовується як в конструкціях малоповерхових будинків, так і в системах плоскої покрівлі. Володіє підвищеними характеристиками міцності. Застосовується при влаштуванні утеплених покрівель у котеджно-малоповерховому будівництві.
Детальніше
Пароізоляційна плівка ТехноНІКОЛЬ для скатних покрівель і стін
Закрити
Ця тришарова структура пароізоляції для скатних покрівель ТехноНІКОЛЬ забезпечує міцність і надійність. Верхній і нижній шари являють собою полотна нетканого поліпропілену, які забезпечують міцний каркас для середнього «робочого» шару. Середнім шаром є поліпропіленова плівка з функцією контролю паропроникності. Шари пароізоляції з'єднані за технологією низькотемпературного ультразвукового зварювання. Застосовується при влаштуванні утеплених покрівель у котеджно-малоповерховому будівництві.
Детальніше
Мембрана ТехноНІКОЛЬ супердифузійна посилена
Закрити
Це тришарова мікропориста мембрана. Верхній і нижній шари являють собою полотна нетканого поліпропілену, які забезпечують міцний каркас для середнього «робочого» шару. В якості середнього шару виступає поліпропіленова плівка, яка, завдяки своїм унікальним властивостям, забезпечує дифузію водяної пари, але перешкоджає проходженню води. Застосовується для систем вентильованих фасадів висотних будинків і скатних покрівель. Мембрана може служити тимчасовим захисним шаром від сонячного, вітрового впливу і опадів до 4-х місяців.
Детальніше
Мембрана ТехноНІКОЛЬ супердифузійна опітма
Закрити
В якості середнього шару виступає поліпропіленова плівка, яка, завдяки своїм унікальним властивостям,забезпечує дифузію водяної пари, але перешкоджає проходженню води. Застосовується при влаштуванні утеплених покрівель у котеджно-малоповерховому будівництві.
Детальніше
Стрічкасполучнабутил-каучукова
Закрити
Застосовується для герметичного з'єднання полотен пароізоляції, фасадних і підпокрівельних мембран, кріплення країв плівки до різних основ та прилеглих конструкцій (труби, фітинги, антени тощо)
Детальніше
Мембрана ТехноНІКОЛЬ супердифузійна
Закрити
В якості середнього шару виступає поліпропіленова плівка, яка завдяки своїм унікальним властивостям, забезпечує дифузію водяної пари, але перешкоджає проходженню води. Застосовується при влаштуванні утеплених покрівель у котеджно-малоповерховому будівництві.
Детальніше
Комплектуючі
Незалежно від того, який матеріал використовується при будівництві покрівельної конструкції, в ній будуть складні вузли і деталі, на які потрібно звернути особливу увагу. Не є винятком і м'яка покрівля. У зв'язку з цим раніше доводилося виходити з положення, застосовуючи посилений покрівельний килим, саморобні деталі з підручних матеріалів.

Але сьогодні все простіше: виробники цього виду будівельних матеріалів випускають спеціальні деталі, пристрої для аерації, стоків води, для окремих проблемних ділянок.

Такі комплектуючі для м'якої покрівлі виконуються з ПВХ, ЕПДМ або поліетилену, у зв'язку з цим і технологія монтажу таких елементів має суттєві відмінності. Наприклад, елементи, виконані і ЕПДМ або поліетилену, застосовуються спільно з бітумно-полімерними покрівлями з використанням газових горілок, а комплектуючі з ПВХ монтуються наплавленням або ж за допомогою апарату гарячого повітря.