?

Откуда Вы узнали о нашем сайте?

0-800-50-06-07 Гаряча лінія
Кошик
0 грн.
Рекламні матеріали

Рекламні матеріали

     catalog.jpg

Буклет «Колекція TECHNONICOL SHINGLAS 2017» (Завантажити)

Буклет містить інформацію про кольорові колекції гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS 2017, допоможе вам вибрати той колір, який гідно підкреслить архітектуру Вашого будинку. У буклеті представлена вся необхідна технічна інформація, фотографії об'єктів із використанням гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS та поради щодо використання.

catalog.jpg

Каталог «Колекція ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS 2017» (Завантажити)

Каталог призначений як для приватних осіб, що вибирають покрівлю для свого будинку, так і для дизайнерів і архітекторів. У каталозі представлена вся кольорова колекція гнучкої черепиці TECHNONICOLSHINGLAS, фотографії об'єктів, технічна інформація, інформація про комплектуючі до скатної покрівлі. Ми спеціально розробили цей каталог, щоб вам було простіше вибрати саме той колір гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS, що буде радувати вас довгий час.   

inst_mont_new.jpg

Інструкція з монтажу гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS (Завантажити)

В інструкції з монтажу детально розібраний монтаж скатної покрівлі з гнучкою черепицею ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS в якості гідроізоляційного покриття. Зроблено акцент на важливі моменти і поради з монтажу гнучкої черепиці TECHNONICOLSHINGLAS. Маючи під рукою інструкцію з монтажу TECHNONICOLSHINGLAS - ви без зусиль змонтуєте покрівлю Вашого будинку або зможете перевірити чи вірно виконується монтаж покрівлі Вашого улюбленого будинку.

logo-shinglas.png

Логотип TECHNONICOLSHINGLAS у форматах:

Adobe Photoshop (завантажити)
Adobe Illustrator (завантажити)
Corel Draw  (завантажити)