ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

0 800 50 06 07 горяча лiнiя
Кошик
0 грн.
Прес-центр
До списку новин
Підкладковий килим TECHNONICOL в подарунок!
Новина
7857

Літо в Україні приносить приємні сюрпризи. При покупці багатошарової черепиці TECHNONICOL SHINGLAS отримаєте підкладковий килим TECHNONICOL в подарунок.

Запрошуємо вас взяти участь в акції від Корпорації ТехноНІКОЛЬ і торгової марки TECHNONICOL SHINGLAS.
Тільки до кінця липня при покупці від 120 квадратних метрів багатошарової черепиці TECHNONICOL SHINGLAS (колекції Континент, Вестерн, Джаз, Кантрі, Ранчо) ви отримуєте в подарунок підкладковий килим TECHNONICOL!


Приватні будинки і котеджі з покрівлею з багатошарової черепиці TECHNONICOL SHINGLAS зачаровують своєю гармонією і витонченістю, а колекції відрізняються різноманітністю забарвлень і форм. Саме це дозволяє додати вашому будинку чудову архітектурну виразність і реалізувати самі незвичайні дизайнерські рішення.

Адреси точок продажу і докладні умови проведення акції читайте в розділі «Акції».


До зустрічі на нових покрівлях!