ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Кожен додатковий шар – це додатковий рівень надійності вашої покрівлі.
Багатошарова черепиця – це гарантія безпеки вашого будинку на десятиліття.
Надійність
з кожним шаром
Багатошарова черепиця TECHNONICOL SHINGLAS має неповторний тривимірний колір, що створює привабливу об'ємність всієї покрівлі.
Тривимірний
колір

Завдяки застосуванню крупнозернистого базальтового грануляту гнучка черепиця TECHNONICOL SHINGLAS надійно захищена від механічних пошкоджень та кліматичних впливів.
Базальтове
покриття

Ми надаємо офіційну гарантію на гнучку черепицю від 10 до 60 років в залежності від серії.
Гарантія
Дізнатися більше про черепицю SHINGLAS
Гнучка черепиця TECHNONICOL SHINGLAS – це гарантія комфорту і безпеки Вашого будинку!

Гнучка черепиця TECHNONICOL SHINGLAS підкреслює індивідуальність та архітектурний   стиль будь-якої будівлі. Окрім цього, ми надаємо гарантію на черепицю до 60 років в залежності від серії.

Заводи з виробництва м’якої покрівлі SHINGLAS сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги».

Це офіційний документ, що підтверджує відповідність якості робіт і послуг підприємства строгому стандарту якості ISO. На заводі Шинглас за допомогою комп'ютерної системи управління контролюється весь технологічний процес, кілька разів на добу перевіряється якість матеріалу, що вийшов з конвеєра. Ми використовуємо тільки найкращу сировину від найбільших постачальників Європи.

Основа м'якої покрівлі виконана з склополотна. Зверху і знизу вона оточена поліпшеним бітумом. Верхній (лицьовий) шар виробляється з базальтової посипки, знизу має шар морозостійкої маси, виробленої з бітумно-полімерного матеріалу. Сертифікація в Європі - обов'язкова процедура, яку проходить продукція, що поставляється на експорт. Бітумна черепиця SHINGLAS - єдина в Росії, що має маркування відповідності євронормам.