ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Кошик0 грн.

Чому з TECHNONICOL SHINGLAS комфортно цілий рік?
Стійкість
до корозії
Захист від
лавиноподібного сходу снігу
Захист від
зовнішнього загоряння
Підвищена
гідроізоляція
Безшумна
покрівля
Простота
і зручність монтажу

Область застосування черепиці TECHNONICOL SHINGLAS*
Детальніше
Багатошарова черепиця TECHNONICOL SHINGLAS - це новий стандарт покрівлі!
До основних переваг багатошарової черепиці TECHNONICOL SHINGLAS відносяться надійність і довговічність. Багатошарова структура надійно захистить Ваш будинок протягом довгих років. Даний покрівельний матеріал можна застосовувати для будь-яких скатних та круглих покрівель. Як правило, матеріал використовується для перекриття приватних будинків та багатоповерхових будівель, церков і мечетей, муніципальних і спортивних споруд, прибудинкових будівель.
Стійкість до зовнішніх вітрових, сонячних і гідронавантажень настільки висока, що дозволяє виробникові надавати офіційну гарантію на матеріал до 60 років! Незалежно від особливостей клімату, TECHNONICOL SHINGLAS - це гарантія Вашого комфорту і безпеки!