Кошик0 грн.

Системні рішення

ТН-ШИНГЛАС Мансарда

Система успішно застосовується для влаштування мансардного поверху в котеджному і малоповерховому будівництві. В якості покрівельного покриття використовується гнучка черепиця SHINGLAS.

ТН-ШИНГЛАС Мансарда

Компоненти системи:

 1. Дерев'яна кроквяна система
 2. Пароізоляційна плівка ТЕХНОНІКОЛЬ
 3. Плити з кам'яної вати ТЕХНОЛАЙТ ЕКСТРА
 4. Мембрана супердифузійна оптима ТЕХНОНІКОЛЬ
 5. Контрбрус для створення вентканалов
 6. Розріджена обрешетка
 7. Дерев'яний настил (ОСП-3; ФСФ)
 8. Підкладковий килим ANDEREP PROF
 9. Багатошарова черепиця TECHNONICOL SHINGLAS, колекція ДЖАЗ
 10. Крокова обрешітка під утеплювач
 11. Підшивка мансарди

Опис системи:

Вибір на користь будівництва мансардного поверху - прекрасний спосіб найбільш вигідно організувати горищний простір, максимально використовуючи весь обсяг будинку. Це найбільш актуально в умовах мегаполісу і великих міст. Завдяки вільному плануванню мансарда володіє особливою чарівністю і пропонує можливість влаштування затишних і комфортних інтер'єрів з урахуванням індивідуальних уподобань. Система ТН-ШІНГЛАС Мансарда ефективно застосовується для втілення найрізноманітніших покрівельних проектів у будівництві мансардного поверху.

Всі матеріали, що входять в систему, вироблені на заводах Корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ. Гнучка черепиця виготовлена на заводі Шинглас по системі стандарту якості ISO 9001: 2015, що гарантує її високі експлуатаційні якості. Все виробництво повністю автоматизовано, що виключає можливість впливу людського фактора на кінцевий продукт. А саме виробництво в Росії дозволяє надати кінцевому клієнту вигідні ціни за рахунок відсутності митних та логістичних витрат.

В системі поєднуються звичні технології будівництва та інноваційні матеріали, що володіють унікальними властивостями. Однією з особливостей системи є застосування супердифузійної мембрани ТЕХНОНІКОЛЬ, розташованої над утеплювачем. Мембрана ефективно захищає утеплювач від видування частинок кам'яної вати, виключає «вивітрювання» тепла з приміщення, а також сприяє швидкому видаленню назовні водяної пари з товщі утеплювача. Шар пароізоляції, монтаж якого здійснюється з боку приміщення, також зберігає основні властивості утеплювача при дифузії теплого вологого повітря, перешкоджаючи утворенню конденсату.

Застосування гнучкої черепиці SHINGLAS в якості покрівельного покриття дозволяє створити неповторну архітектурну виразність за рахунок широкої кольорової гами і оригінальних форм нарізки. Крім того, завдяки спеціальним властивостям бітуму гнучка черепиця SHINGLAS при монтажі формує унікальне однорідне покриття, що забезпечує абсолютну герметичність системи. 

Переваги системи ТН-ШИНГЛАС Мансарда:

 • Можливість ефективно використовувати весь обсяг будинку.
 • Легкість і простота монтажу.
 • Можливість застосування на будь-яких формах покрівлі, включаючи шатрові і куполоподібні дахи.
 • Широкий вибір кольорової гами і форм нарізки покрівельного покриття.
 • Застосовуючи систему ТН-ШИНГЛАС Мансарда ви створюєте оптимальний мікроклімат в мансардному приміщенні, захищаючи себе від небажаного шуму, холоду або виснажливої ​​спеки.

ТН-ШИНГЛАС Класік

Система призначена для влаштування холодного горища на скатних покрівлях будь-якої складності і конфігурації. В якості покрівельного покриття використовується гнучка черепиця SHINGLAS.

ТН-ШИНГЛАС КлассикКомпоненти системи:

 1. Дерев'яна кроквяна система
 2. Розріджена обрешетка
 3. Дерев'яний настил (ОСП-3; ФСФ)
 4. Підкладковий килим ANDEREP PROF
 5. Багатошарова черепиця TECHNONICOL SHINGLAS


Опис системи:

Комфортне проживання в будинку протягом багатьох років багато в чому залежить від якості матеріалів, що використовуються в процесі будівництва, а також від правильного їх поєднання.

Система ТН-ШИНГЛАС Класик пропонує широкі можливості для влаштування холодного горища, у тому числі при реалізації складних за своєю архітектурою покрівельних проектів. Абсолютна герметичність системи забезпечується унікальними властивостями бітумної черепиці SHINGLAS, яка при монтажі утворює надійне монолітне покриття. Різноманітність форм і широка кольорова гамма покрівельного покриття дозволяють втілювати індивідуальні рішення і досягати незвичайних художніх ефектів.

Автоматизоване виробництво, багатоступеневий контроль, покращена сировина - запорука надійності і високої якості системи, що підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001:2015, а також іншими європейськими сертифікатами. Оптимальне поєднання елементів, відсутність митних зборів і витрат на транспортування забезпечують безумовну економічність системи.

Переваги застосування системи:

 • Легкість і зручність монтажу покрівельної системи.
 • Абсолютна герметичність покрівельного покриття.
 • Зручність застосування на будь-яких формах покрівлі, навіть найскладніших.