ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Кошик0 грн.

Системные решения

ТН-ШИНГЛАС Мансарда

Система успішно застосовується для влаштування мансардного поверху в котеджному і малоповерховому будівництві. В якості покрівельного покриття використовується гнучка черепиця TECHNONICOL SHINGLAS.

Опис системи:

Вибір на користь будівництва мансардного поверху - прекрасний спосіб найбільш вигідно організувати горищне простір, максимально використовуючи весь обсяг будівлі. Це найбільш актуально в умовах мегаполісу і великих міст. Завдяки вільному плануванні мансарда володіє особливою чарівністю і пропонує можливість пристрою затишних і комфортних інтер'єрів з урахуванням індивідуальних переваг. Система ТН-ШИНГЛАС Мансарда ефективно застосовується для втілення найрізноманітніших покрівельних проектів в будівництві мансардного поверху.

Всі матеріали, що входять в систему, зроблені на заводах Корпорації ТехноНІКОЛЬ. Гнучка черепиця проведена на заводі Шінглас по системі стандарту якості ISO 9001: 2015-го, що гарантує її високі експлуатаційні якості. Все виробництво повністю автоматизовано, що виключає можливість впливу людського фактора на кінцевий продукт. А саме виробництво в Росії дозволяє надати кінцевому клієнту вигідні ціни за рахунок відсутності митних і логістичних витрат.

В системі поєднуються звичні технології будівництва та інноваційні матеріали, що володіють унікальними властивостями. Однією з особливостей системи є застосування супердифузійної мембрани ТехноНІКОЛЬ, розташованої над утеплювачем. Мембрана ефективно захищає утеплювач від видування частинок кам'яної вати, виключає «вивітрювання» тепла з приміщення, а також сприяє швидкому видаленню водяної пари з товщі утеплювача назовні. Шар пароізоляції, монтаж якого здійснюється з боку приміщення, також зберігає основні властивості утеплювача при дифузії теплого вологого повітря, перешкоджаючи утворенню конденсату.

Застосування гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS в якості покрівельного покриття дозволяє створити неповторну архітектурну виразність за рахунок широкої колірної гами і оригінальних форм нарізки. Крім того, завдяки спеціальним властивостям бітуму гнучка черепиця ТехноНІКОЛЬ SHINGLAS при монтажі формує унікальне однорідне покриття, що забезпечує абсолютну герметичність системи.

Переваги системи ТН-ШИНГЛАС Мансарда:

 • Можливість ефективно використовувати весь обсяг будівлі.
 • Легкость і простота монтажу.
 • Можливість застосування на будь-яких формах покрівлі, включаючи шатрові і цибулинні дахи.
 • Широкий вибір кольорової гами та форм нарізки покрівельного покриття.
 • Застосовуючи систему ТН-ШИНГЛАС Мансарда ви створюєте оптимальний мікроклімат в мансардному приміщенні, захищаючи себе від небажаного шуму, холоду або жари, що виснажує.

ТН-ШИНГЛАС Мансарда PIR

Система ТН-ШИНГЛАС Мансарда PIR рекомендується для застосування при влаштуванні дахів будівель заввишки не більше двох поверхів, які стосуються приватного житлового будівництва.

Опис системи:

Тепла суха мансарда може стати улюбленим місцем в будинку з незвичайним і оригінальним інтер'єром, де можуть розміститися кілька повноцінних кімнат, придатних для організації дитячих ігрових зон, ділового кабінету або зимового саду, або навіть справжньою лаунж-зони для відволікання від побутових проблем.

Особливістю Системи ТН-ШИНГЛАС Мансарда PIR є безперервний теплоізоляційний контур з легких міцних плит на основі жорсткого поліуретану LOGICPIR, змонтований по поверхні крокв. Міцна алюмінієва плівка, що входить до складу плит LOGICPIR, дозволяє відмовитися від дифузійної мембрани, тому що при проклейке стиків плит фольгированним скотчем виходить безперервний і герметичний водонепроникний шар, надійно оберігає всю конструкцію від зволоження. Шар пароізоляції, що вмонтовується з боку теплого приміщення, запобігає проникненню пара в товщу огороджувальних конструкцій і оберігає від появи конденсату всередині системи. Під багатошарову черепицю на суцільний настил укладається підкладковий килим, який виконує функцію додаткової гідроізоляції. Як дощатого настилу під багатошарову черепицю може використовуватися орієнтоване-стружкові плити (ОСП-3); фанера підвищеної вологостійкості (ФСФ) або шпунтована обрізна дошка з відносною вологістю не більше 20%.

Переваги системи ТН-ШИНГЛАС Мансарда PIR:

 • Замкнуте теплоізоляційний контур, що не переривається кроквяними конструкціями.
 • Не вимагає гідроізоляції і вітрозахисту.
 • Низький вага конструкції.
 • Зменшення витрат на опалення (відсутність містків холоду при кріпленні утеплювача).

ТН-ШИНГЛАС Класик

Система призначена для пристрою холодного горища на похилих дахах будь-якої складності і конфігурації. В якості покрівельного покриття використовуєтьсягнучка черепиця TECHNONICOL SHINGLAS.

Опис системи:

Комфортне проживання в будинку протягом багатьох років багато в чому залежить від якості матеріалів, використовуваних в процесі будівництва, а також від правильного їх поєднання.

Система ТН-ШИНГЛАС Класик пропонує широкі можливості для пристрою холодного горища, в тому числі при реалізації складних по своїй архітектурі покрівельних проектів. Абсолютна герметичність системи забезпечується унікальними властивостями бітумної черепиці ТехноНІКОЛЬ SHINGLAS, яка при монтажі утворює надійне монолітне покриття. Крім того, якість гнучкої черепиці ТехноНІКОЛЬ SHINGLAS підтверджено страховим свідоцтвом компанії АТ СК «АЛЬЯНС», сума якого становить 20 000 000 рублів. Різноманітність форм і широка колірна гамма покрівельного покриття дозволяють втілювати індивідуальні рішення і досягати незвичайних художніх еффектов.конструкцій і оберігає від появи конденсату всередині системи. Під багатошарову черепицю на суцільний настил укладається підкладковий килим, який виконує функцію додаткової гідроізоляції. Як дощатого настилу під багатошарову черепицю може використовуватися орієнтоване-стружкові плити (ОСП-3); фанера підвищеної вологостійкості (ФСФ) або шпунтована обрізна дошка з відносною вологістю не більше 20 %.

Автоматизоване виробництво, багатоступінчастий контроль, покращене сировину - запорука надійності і високої якості системи, завіреного міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2015-го, а також іншими європейськими і російськими сертифікатами. Оптимальне поєднання елементів, відсутність митних зборів і витрат на транспортування забезпечують безумовну економічність системи.

Переваги системи ТН-ШИНГЛАС Мансарда PIR:

 • Легкість і зручність монтажу покрівельної системи.
 • Абсолютна герметичність покрівельного покриття.
 • Зручність застосування на будь-яких формах покрівлі, навіть найскладніших.

CARBON ECO БРУСОК

 • Підвищення теплового захисту конструкції покриття на ?7%, в залежності умов будівництва будівлі;
 • Зменшення товщини крокв зі стандартних 200 мм, до 150 мм (якщо забезпечується снігове навантаження) без втрат теплозахисту даху, за рахунок цього досягається економія капітальних витрат до 4% на пристрій даху*;
 • Дозволяє відмовитися від контрутепленія даху.

Область застосування

 • Застосовуються для підвищення енергоефективності конструкції скатної даху, укладаються поверх крокв. Також застосування брусків підвищує довговічність крокв за рахунок зниження зволоження верхній його частині.
 • Являє собою бруски з екструзійного пінополістиролу високої міцності розміром перетину 50х50 мм і довжиною 1180 мм.