Направление «Скатная кровля»

СБО «Скатна покрівля та холст» Корпорації ТЕХНОНIКОЛЬ


Коли професіонал своєї справи працює над будь-яким проектом, при цьому вкладає в нього всю свою душу, на виході виходить неперевершений результат. Саме цими словами можна охарактеризувати роботу всієї Стратегічною Бізнес Одиниці (СБО) «Скатна покрівля та холст» корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ. Кожен співробітник працює на максимально якісний результат на всіх етапах виробництва гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS - надійного і довговічного покрівельного матеріалу.

СБО "Скатна покрівля та холст" успішно здійснює виробництво високоякісних покрівельних матеріалів 2-х видів:

  1. гнучкої бітумної черепиці торгових марок «TECHNONICOL SHINGLAS», «MIDA», "TilerCat»;
  2. композитної черепиці «LUXARD».

Історія успіху...

У 2002 році, через 10 років з моменту заснування корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ, керівництво прийняло рішення про розширення спектру продукції для будівельного ринку. Для освоєння перспективного сегмента скатної покрівлі «ТЕХНОНІКОЛЬ» придбала перший закордонний завод Gargzdu MIDA (Литва) і запустила виробництво гнучкої черепиці під маркою TECHNONICOL SHINGLAS.

З 2004 року в асортименті продуктів Корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ з'явилася композитна черепиця «LUXARD».

У цьому ж час для задоволення підвищеного попиту в українському регіоні ТЕХНОНІКОЛЬ відкрила завод з виробництва бітумних і бітумно-полімерних матеріалів в м. Дніпродзержинську.


Shinglas_Plant_Aug_2015_51.jpg

Через деякий час, відповідаючи на виклики ринку покрівельного матеріал, і стабільно зростаючий високий попит на якісні покрівельні матеріали, корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ, спільно з іспанською фірмою Chova в 2005 р запустила першу  автоматизовану лінію з виробництва гнучкої черепиці «TECHNONICOL SHINGLAS», потужністю 10 млн . кв. м в рік на заводі «ШИНГЛАС».

У 2013 році була відкрита друга виробнича лінія потужністю 30 млн. Кв. м черепиці в рік. Це одна з сучасних і високопродуктивних ліній в Європі, яка була спеціально спроектована для корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ американською компанією Machine Solution Providers. Всі виробничі процеси відповідають міжнародному стандарту якості, що підтверджує сертифікат ISO 9001 діє до: 2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги».

DVT_5133.jpg

З самого початку діяльності заводу керівництво підприємства визнало за необхідне дотримуватися постулатів Бережливого виробництва (LEAN) і встановило в якості основної мети створення додаткової цінності для споживача, за допомогою застосування принципу супермаркету і системи витягування. В ході впровадження LEAN була розроблена Система збалансованих показників (ССП), що відображає стратегічні і тактичні цілі організації.

Пару слів про контроль якості ...

На заводі «ШИНГЛАС» діють випробувальні лабораторії, що здійснюють багатоступінчастий контроль якості продукції, що випускається. Матеріали виробляються в строгій відповідності з документацією, розробленою корпорацією ТЕХНОНІКОЛЬ, якість продукції, що випускається підтверджується щорічним інспекційним контролем і сертифікаційної перевіркою один раз в 5 років.

На самих лініях встановлені так звані «столи якості», на яких співробітники постійно відстежують вироблені гонт черепиці. У разі виявлення браку лінія зупиняється для усунення технічних проблем.

Крім безпосереднього контролю якості продукції, що випускається, лабораторія здійснює регулярні перевірки сировини, що використовується при виробництві гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS.

Shinglas_Plant_Aug_2015_25.jpg

Відео-презентація заводу "ШИНГЛАС"