3D-текстури

3D-текстури

madeira.jpg
АТЛАНТИКА
continent_afrika_n_190_250_jpg.jpg
КОНТИНЕНТ
western_clondike_n_190_250_jpg.jpg
ВЕСТЕРН
rancho_red_n_190_250_jpg.jpg
РАНЧО
country_ontario_n_190_250_jpg.jpg
КАНТРI
samba_brown_new_190_250_jpg.jpg
УЛЬТРА
tango_red_new_190_250_jpg.jpg
КЛАСIК
fin_grey_190_250_jpg.jpg
КОМФОРТ
fin_grey_190_250_jpg.jpg
ФIНСЬКА

Для допомоги дизайнерам і архітекторам ми пропонуємо новий сервіс - підбір текстури м'якої покрівлі, яка представлена в тривимірному зображенні. Великий каталог зразків гнучкої черепиці надає необмежені можливості у творчій роботі тим, хто впевнений, що текстура м'якої покрівлі повинна ідеально поєднуватися з колірним рішенням фасаду будівлі.

3D текстура покрівлі, яку ви можете підібрати з колекції , що вам сподобалася, представлена в найвищій фотографічній якості (у форматі JPEG) і підходить для роботи з будь-якою програмою для розробки проектів. Кожне зображення вручну перевірено, відформатовано і адаптовано для роботи з програмами 3ds max і Photoshop, а також з іншими додатками, що використовуються для візуалізації.

Черепиця TECHNONICOL SHINGLAS представлена в декількох колекціях, кожна з яких доступна для завантаження простим натисканням на папку зі зразками м'якої (гнучкої) покрівлі. У всіх папках ви знайдете від декількох одиниць до декількох десятків високоякісних тривимірних зображень (залежно від розміру колекції). Для подальшого використання 3D текстур покрівлі досить розпакувати архів на жорсткий диск і встановити зразки покрівлі у відповідні каталоги / підкаталоги програми-визуалізатора.

Примітка: Зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товара. Інформація зазначена на сайті, що стосується товару, носить довідковий (інформаційний) характер і не є публічною офертою.