ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Кошик0 грн.

Стати партнером
TECHNONICOL

Ми продовжуємо розширювати мережу бізнес-партнерів TECHNONICOL в сегменті котеджного і малоповерхового будівництва з метою підвищення комфорту для наших клієнтів. Всі наші партнери працюють відповідно до високих стандартів бренду ТехноНІКОЛЬ, які дозволяють досягати успіху разом.

Стати бізнес-партнером TECHNONICOL - значить розвинути свій бізнес

Корпорація ТехноНІКОЛЬ - провідний міжнародний виробник надійних і ефективних будівельних матеріалів і систем. Компанія пропонує ринку новітні технології, що поєднують в собі розробки власних наукових центрів і передовий світовий досвід. Структура Корпорації включає 53 виробничі майданчики в 7 країнах світу (Росія, Білорусь, Литва, Чехія, Італія, Великобританія, Німеччина), 22 представництва в 18 країнах світу, 18 Навчальних центрів і 6 Наукових центрів, в яких ведеться регулярна розробка та впровадження нових продуктів і рішень для будівельної галузі. Продукція компанії постачається в 95 країн світу.

Дмитро Риндін

Комерційний директор бізнес-напряму «Скатна покрівля і Полотно»

«Стати партнером TECHNONICOL - значить розвинути свій бізнес. Ми цінуємо довгострокові партнерські відносини, конструктивний підхід до бізнесу і майстерність в кожній справі. Я запрошую Вас обговорити умови нашого майбутнього партнерства ... »

заявка на співпрацю

Побудуємо краще разом!

Ефективні продукти для вашого бізнесу

В асортименті Корпорації TECHNONICOL більше 3 000 продуктів для будівельної галузі. Матеріали для котеджного і малоповерхового будівництва представлені лінійками покрівельних матеріалів для скатної та плоскої покрiвель, декоративного оформлення фасадів та будiвництва фундаментів. Також, наш асортимент включає широкий набiр тепло- і гідроізоляційних матеріалів. Продукти TECHNONICOL широко затребувані вітчизняним і зарубіжним ринками, що робить їх ефективної точкою розвитку Вашого бізнесу.

сила бренду

Бренд TECHNONICOL за 26 років розвитку став по багатьом напрямкам загальним, перш за все за рахунок високої якості продукції і сервісного обслуговування. Компанія регулярно інвестує в нові продукти, іміджеві проекти і галузеві заходи, що дозволяє бренду стає ще сильніше, тим самим підтримує наших бізнес-партнерів і допомагає в розвитку їх бізнесу.

Сервіси TECHNONICOL для вашого бізнесу

Комерційна підтримка

Навчання менеджерів з продажу

Маркетингова підтримка

бонусні програми

передпродажні послуги

Проектно-розрахунковий центр

Інтернет-сервіси розрахунку і підбору матеріалів

Рекламні матеріали

Гаряча лінія

Гарантія та обслуговування

Гарантія виробника

Пряма обробка рекламацій

Шеф-монтаж

Технічні консультації

Будівельна академія ТехноНІКОЛЬ - центр ваших компетенцій

Портал «НАВІГАТОР» - єдина база даних продуктів, системних рішень, сервісів і нормативної документації ТехноНІКОЛЬ

Маркетингова підтримка від TECHNONICOL

Підтримка включає в себе:

Оформлення точок продажів рекламними стендами

зразки продукції

Презентаційна і поліграфічна продукція

бонусні програми

Спільне рекламне розміщення

Онлайн сервіси розрахунку і підбору матеріалів

Мобільні додатки

Станьте партнером TECHNONICOL і заробляйте більше

Залиште свої контакти в формі нижче, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

З нами співпрацюють

З нами співпрацюють як великі торговельні мережі, так і невеликі роздрібні точки, будівельні та покрівельні компанії. Ми відкриті до діалогу і співпраці.