ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Кошик0 грн.

Рекламні матеріали

Рекламні матеріали


catalog.jpg

Буклет «TECHNONICOL SHINGLAS 2020» (Завантажити

Буклет містить інформацію про кольорові колекції гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS 2020, допоможе вам вибрати той колір, який гідно підкреслить архітектуру Вашого будинку. У буклеті представлена вся необхідна технічна інформація, фотографії об'єктів із використанням гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS та поради щодо використання.

katob.png

Каталог об'єктів TECHNONICOL SHINGLAS 2020 (Завантажитиinst_mont_new.jpg

Інструкція з монтажу гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS (Завантажити

В інструкції з монтажу детально розібраний монтаж скатної покрівлі з гнучкою черепицею TECHNONICOLSHINGLAS в якості гідроізоляційного покриття. Зроблено акцент на важливі моменти і поради з монтажу гнучкої черепиці TECHNONICOLSHINGLAS. Маючи під рукою інструкцію з монтажу TECHNONICOLSHINGLAS - ви без зусиль змонтуєте покрівлю Вашого будинку або зможете перевірити чи вірно виконується монтаж покрівлі Вашого улюбленого будинку.

vodostokobl.png

Водостічна система ТЕХНОНІКОЛЬ (завантажити)  Вентиляційна система ТЕХНОНІКОЛЬ (завантажити


plenki.png

Будівельні плівки ТЕХНОНІКОЛЬ (завантажитиПідкладкові килими ANDEREP (скачати