ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Кошик0 грн.

Торговому партнеру

Торговому партнеру

Ринок покрівельних матеріалів в країнах СНД ще тільки починає розвиватися, тому не пропустіть свій шанс стати партнером одного з провідних виробників бітумної черепиці корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ. Уклавши з нами партнерську угоду, ви отримаєте додаткові переваги і можливості в області продажів даної продукції. Ми пропонуємо співпрацю організаціям і компаніям, які бажають придбати покрівельні матеріали оптом.
На сьогоднішній день корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ має більше 300 торгових представництв в Росії, Україні, Білорусії і Казахстані, 52 власних виробничих майданчиків, 17 власних навчальних центрів. Ми запрошуємо вас до взаємовигідної співпраці!

З нами зручно працювати!
  • Ми пропонуємо готові рішення покрівельних систем, реалізуючи комплексний підхід до створення покрівлі.
  • Ми пропонуємо тільки якісний продукт споживачеві! Якість гнучкої черепиці TECHNONICOL SHINGLAS підтверджено всіма необхідними сертифікатами.
  • У нас - найкращі ціни на!
  • Залежно від регіону та заявленого обсягу продажів передбачається багатоступенева система знижок для торгових партнерів.
  • Рекламна продукція і необхідна технічна документація надаються безкоштовно.
  • Ми організуємо оперативну доставку та швидке оформлення документів.
  • Ми проводимо технічні консультації і надаємо послуги шеф-монтажу.
  • Дилер або його представник запрошується для участі в навчальних семінарах на базі Навчальних центрів в найближчому для нього регіоні.
  • Інформація про Торгового Партнера розміщується на сайті www.shinglas.ua 

Співпраця з одним з лідерів в сфері виробництва і реалізації покрівельних матеріалів корпорацією ТЕХНОНІКОЛЬ є запорукою успіху вже на стадії вирішення про початок взаємовигідних партнерських відносин. Оперативні поставки матеріалів, постійна інформаційна підтримка і консультації, оптові продажі гнучкої бітумної черепиці за вигідними цінами - це основні переваги наших партнерських відносин.
Регулярне проведення семінарів та інших форм навчання дають можливість отримати безцінні знання в області застосування і монтажу бітумної черепиці TECHNONICOL SHINGLAS та інших покрівельних матеріалів.
Якщо ви хочете вести чесний бізнес, пропонувати покупцеві тільки якісний продукт, бути в центрі подій, що відбуваються, мати найвигідніші ціни, мати підтримку в маркетинговому і технічному просуванні бренду - тоді приєднуйтесь! Заповніть, будь ласка, форму нижче, і ми обов'язково зв'яжемося з вами найближчим часом!