пластикова водостічна системакерівництво з монтажу

основні принципи

  1. Нахил жолоба до воронок повинен бути 10 мм на 3 метри довжини жолоба.
  2. Вода з карнизної планки повинна потрапляти в центральну третину жолоба.
  3. Якщо провести умовну лінію продовження покрівлі, то край кронштейна повинен бути нижче на 10 мм.

поетапне керівництво з монтажу

Этап 1розмітка

1.1

Визначте місця крайніх кронштейнів на карнизі. Відмітьте ці місця. Край даху повинен знаходитися від кронштейна на відстані не більше 150 мм.

1.2

Визначте місця установки водостічних воронок. Воронка може розташовуватися з краю або по центру. Встановіть кронштейн на протилежному боці карнизу, дотримуючись нахилу.

Встановіть водостічну воронку безпосередньо на лобову дошку саморізами через спеціальні отвори. У разі відсутності лобової дошки воронку необхідно встановити на подовжувачі кронштейну.

1.3

Натягніть мотузку з необхідним нахилом між крайнім кронштейном і воронкою. Найближчі до воронки кронштейни встановлюйте з кожного боку елемента на відстані 100-150 мм.

1.4

Зафіксуйте кронштейни по всій довжині карнизу з кроком 500-600 мм, починаючи від місця установки воронки.

Этап 2монтаж кронштейнів

В асортименті існує 3 способи кріплення кронштейнів:

Пластиковий кронштейн до лобової дошки

До кроквяних ніг через металевий подовжувач кронштейна бічний (застосовується коли монтаж покрівлі вже закінчено).

До кроквяних ніг через металевий подовжувач кронштейна прямий (застосовується на етапі монтажу покрівлі).

У разі, коли крок кронштейнів не збігається з кроком дерев'яних крокв рекомендується кріпити прямий подовжувач кронштейна або металевий кронштейн в ОСП-3, заздалегідь підготувавши суцільну основу.

Этап 3Установка водостічних жолобів

3.1

Вставте жолоба всередину воронки до позначеної лінії. З'єднання жолоба з воронкою необхідно проводити в напрямку «зсередини-назовні»: від внутрішньої сторони жолоба (від фасаду будівлі) до зовнішньої до замикання з фіксуючим елементом воронки.

3.2

Встановіть водостічні жолоби в кронштейни до кліку з фіксуючим елементом кронштейну. З'єднання жолоба з кронштейном також необхідно проводити в напрямку «зсередини-назовні».

3.3

При необхідності з'єднати два жолоби встановіть з'єднувач жолоба. Найближчі до з'єднувача кронштейни встановіть з кожного боку елементу на відстані 100-150 мм. Вставте жолоб в з'єднувач жолоба до позначеної лінії. З'єднання жолоба з кронштейном необхідно проводити в напрямку «зсередини-назовні».

3.4

У разі розташування воронки на краю карнизу, щоб закрити воронку заглушкою вам необхідно з'єднати воронку і заглушку відрізком з водостічного жолоба.

Этап 4Установка кутів, заглушок і захисних решіток жолоба

4.1

Для з'єднання жолобів на зовнішньому або внутрішньому куті використовуйте кут універсальний.

4.2

Якщо кут повороту покрівлі не дорівнює 90 °, використовуйте кут жолоба регульований, який складається з двох елементів і підрізається за відмітками кута повороту, заздалегідь нанесеними на заводі-виробнику. З'єднання додатково герметизують.

4.3

Встановіть заглушку у жолоб до замикання з фіксуючим елементом заглушки.

4.4

Водостічні жолоби закрийте зверху захисною сіткою для запобігання засмічення водостічної системи. Встановіть решітку в жолоб до замикання.

Этап 5Установка водостічних труб

5.1

У разі наявності карнизного вильоту для з'єднання воронки з водостічної трубою використовуйте два універсальних коліна і відрізок труби, що підрізана на необхідну довжину.

5.2

На нижнє коліно обов'язково встановіть хомут.

У разі відсутності карнизного вильоту з'єднайте водостічну воронку з трубою. З'єднання можливо двома способами:

Безпосередньо з'єднати воронку з трубою

За допомогою з’єднувальної муфти

5.3

Водостічні труби кріпляться до основи будівлі за допомогою хомута кріплення труби. Крок хомутів становить не більше 1,5 метрів.

В асортименті існує ще один вид кріплення - хомут кріплення труби універсальний, який дозволяє кріпити водостічні труби на необхіднiй для вас відстані на будь-які види фасадів.

  • Встановіть дюбель в несучу частину фасаду. Механічне кріплення хомута підбирається відповідно до відступу від фасаду, товщини теплоізоляції і повинен заходити мінімум на 50 мм в несучу конструкцію.
  • Нагвинтіть хомути на кріплення.
  • Затягніть хомути на трубі, не здавлюючи занадто сильно.
5.4

З'єднання водостічних труб між собою проводиться за допомогою з’єднувальної муфти, яка фіксується на фасаді за допомогою хомутів.

5.5

Встановіть водостічний злив на трубу і зафіксуйте його хомутом. При цьому мінімальна відстань зливу від грунту має становити не менше 150 мм від відмостки.

Якщо скат покрівлі закінчується примиканням до стіни, то необхідно встановити поворотний відлив. На суцільну основу встановіть пристінний поворотний відлив і жолобник, механічно зафіксуйте їх до основи. Заведіть покрівельний матеріал на жолобник.

Залишилися питання?
huidai error
pootibuy error
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Ваш email
Ваше запитання
Відправлення форми неможлива, якщо Ви не згодні з політикою обробки ПД