ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Акцент на дах: сучасні покрівельні рішення
Акцент на дах: сучасні покрівельні рішення

Дах - вінець архітектурного об'єкта. При вмілому виборі форми, фактури і матеріалів вона може стати яскравим акцентом, що формує образ всього будинку. Завдяки розвитку технологій сьогодні в будіндустрії краса не вимагає жертв. Є матеріали, такі як тришарова черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS або композитна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ LUXARD, які понад півстоліття одночасно служать прикрасою будинку і надійним захистом від зовнішніх впливів.
Хто сказав, що дах повинен бути нудним? Відходять у минуле часи, коли в сегменті малого будівництва з кольорової палітри доводилося вибирати між чорним і сірим, коли різноманітність форм обмежувалося двосхилими і вальмовими дахами, а про довговічність і зовсім говорити не доводилося. На зміну старим технологіям прийшли нові - одним з яскравих прикладів є багатошарова черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS.
Кожен шар новий рівень надійності
ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS - приклад вдалого поєднання виразної естетики і довговічності.

У століття високих швидкостей надійність і довговічність цінуються понад усе. Переслідуючи мету створити матеріал, який би слугував ідеальним захистом даху понад півстоліття, компанія ТЕХНОНІКОЛЬ випустила багатошарову черепицю ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS. В основі матеріалу кілька шарів надміцного склополотна, покритого бітумом і базальтової посипкою. Міцна основа, надійна гідроізоляція і чудовий захист природного каменю - ось три кити довговічності тришарової черепиці.

В процесі укладання кожний наступний гонт лягає на ніжній, збільшуючи тим самим число шарів і підвищуючи міцність покриття в цих зонах. Сучасний покрівельний матеріал створений з урахуванням різноманітності кліматичних особливостей в Росії. Він витримує снігопади й урагани, дощі і палюче сонце, прекрасно служить в умовах півночі і в жаркому кліматі півдня. Крім іншого, матеріал відмінно гасить шум.
Краса врятує світ
Надійність і довговічність - важливі, але не єдині вимоги, які висувалися при розробці багатошарової черепиці ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS. Візитна картка матеріалу - його неповторний зовнішній вигляд. Багата колірна палітра і різноманітність форм дозволяють втілювати в життя найрізноманітніші архітектурні задумки. Крім того, його сміливо можна використовувати при будівництві дахів складних форм, включаючи купола, скати, конструкції з великою кількістю ламаних ліній.

Тришарова черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS випускається в колекціях «АТЛАНТИКА» і «КОНТИНЕНТ», натхненням для створення яких послужила природня краса нашої планети.
Колекція «АТЛАНТИКА» створена за мотивами другого за величиною океану Землі. Форма нарізки гонту нагадує біг хвиль Атлантичного океану, а колірна палітра втілює яскравість пейзажів його берегів.
Колекція «КОНТИНЕНТ» представлена в чотирьох колірних варіантах, які отримали назви континентів: Азія, Африка, Америка та Європа. Глибокі, насичені кольори, а також форма, що нагадує покрівельну плитку з каменю античних часів, надають благородний вид всій будівлі.

Тришарова черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS зберігає яскравість кольору протягом усього терміну експлуатації. Секрет стійкості криється в спеціальному способі фарбування: гранули базальту після нанесення фарби поміщаються в піч, де під впливом високих температур колір буквально запікається.

Завдяки гранулам базальту різного відтінку тришарова черепиця немов переливається на сонці, створюючи ефект об'ємного сприйняття.
Сучасна класика
Довгий час класикою покрівельного покриття вважалася керамічна черепиця. Створена кілька століть назад, вона і сьогодні надійно захищає будинки по всьому світу. Але ж технології не стоять на місці. Створити покрівлю, яка не поступається за зовнішнім виглядом і надійності черепичним, можна сьогодні з найменшими витратами і зусиллями. На допомогу шанувальникам класики і надійності приходить композитна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ LUXARD - вдалий приклад синергії сучасних рішень і традицій.

Зовні нагадує керамічну черепицю, ТЕХНОНІКОЛЬ LUXARD володіє набагато меншою вагою, при цьому вона нітрохи не менше довговічна і стійка. Матеріал випускається в колекціях LUXARD Classic і LUXARD Roman. Як зрозуміло з назви, перша в точності повторює обриси класичної керамічної черепиці, в основу другої ліг образ покрівельних покриттів старої Європи.
Секретний склад
Секрет надійності матеріалу криється в його складі. Виготовляється ТЕХНОНІКОЛЬ LUXARD на основі сталевого листа товщиною 0,45 мм. Лист з обох сторін покритий сплавом алюмоцинка товщиною близько 40 мікрон, захищеного акриловим шаром. Такий багатоступенева захист надійно оберігає матеріал від корозії, він не іржавіє, не змінює геометрію під впливом сонця або морозів.
Цікавий факт! Стійкість алюмоцинка до корозії в вісім разів перевищує аналогічний показник у оцинкованої сталі.
Верхній шар черепиці покритий гранулами натурального каменю і захисним лаком, стійким до ультрафіолету. Кольорова посипка надає виразність покрівельному покриттю - в сонячну погоду колір буквально грає в променях світла. Багатошаровий захист виконує і ще одну важливу функцію: успішно поглинає все ударні шуми. Опади або прогулянки птахів по даху залишаться нечутними, що особливо важливо при наявності житлової мансарди.
Легше легкого
Вага для покрівельного покриття має величезне значення. Чим більше важить покрівля, тим більше турбот у проектувальників і будівельників. Важливо правильно розрахувати кроквяну систему, а потім доставити матеріал на об'єкт і підняти його наверх. ТЕХНОНІКОЛЬ LUXARD позбавляє фахівців від головного болю через ці питання. Матеріал важить мало - для прикладу, вага панелі розміром 1350 × 415 становить всього 3,5 кг. Для монтажу композитної черепиці не потрібно виконувати посилення покрівельної конструкції, що, безумовно, знижує витрати на роботи та матеріали в порівнянні з укладанням натуральної черепиці.
Красива і довговічна покрівля повинна стати класикою заміського будівництва. Тришарова черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS або композитна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ LUXARD служать яскравим тому підтвердженням. Обидва матеріали допомагають без зайвих складнощів створити справжній архітектурний шедевр, при цьому служать вірою і правдою, зберігаючи первинні властивості понад півстоліття.