ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

АЛЬФА ANDEREP - підкладковий килим, який економить ваші гроші та час!
Гнучка бітумна черепиця (ГЧ), в Україні, традиційно вважається не бюджетним покрівельним матеріалом. Але є спосіб зменшити витрати на монтаж м'якої покрівлі і не програти в якості. Ви запитаєте, як це зробити? Відповідь проста - використовувати для додаткової гідроізоляції даху з ГЧ новинку від ТЕХНОНІКОЛЬ - чотиришаровий полімерний покрівельний килим АЛЬФА ANDEREP. Про його переваги ми і розповімо в цій статті.
Зміст
1
Як зменшити витрати при будівництві покрівлі з гнучкої бітумною черепицею
Читати
2
Як збільшити швидкість укладання підкладкового килима під ГЧ
Читати
3
Переваги чотиришарового полімерного підкладкового килима АЛЬФА ANDEREP
Читати
Як зменшити витрати на монтаж м'якої покрівлі
Більшість власників заміських будинків погодяться, що дах, покритий гнучкою бітумною черепицею, вражаючи перетворює вид будь-якого котеджу. Також м'яка покрівля є надійним гідроізоляційним бар'єром на шляху вологи і захищає підпокрівельну конструкцію від протікання.

У стандартну систему похилого даху, покритою гнучкою бітумною черепицею, входять 4 основні елементи:

  1. Дерев'яна обрешітка.
  2. Суцільну рівну основу під ГЧ, укладену на обрешітку, змонтовану з листів вологостійкої фанери, ОСП-3, шпунтованої або обрізної дошки.
  3. Бітумний покрівельний килим, покладений для додаткової гідроізоляції покрівлі, по всій площі даху.
  4. Фінішне покриття - одно-дво-або тришарова гнучка бітумна черепиця.

Перераховані вище матеріали рік у рік не стають дешевшими, тому що ціни на сировину і виробництво зростають. Тому, при зведенні скатної покрівлі, покритої гнучкою бітумною черепицею, споживач хоче заощадити і, при цьому, бути впевненим в довшому терміні служби захисної конструкції. Як цього добитися?
«Гнучка черепиця зайняла свою нішу на ринку будівельних матеріалів, тому що у цього покрівельного покриття є маса прихильників. Людина, розмірковуючи про те, як зменшити витрати на будівництво м'якої покрівлі, може подумати, що він виграє в кошторисі, якщо відмовиться від використання підкладкового килима під ГЧ. Я не рекомендую так робити. Підкладковий килим, якщо його укласти по всій площі покрівлі, забезпечує підвищену надійність і довговічність даху. Хоча гнучка бітумна черепиця сама по собі є гідроізоляцією, підкладковий килим виступає в ролі додаткового гідроізоляційного бар'єру на шляху вологи. Він захистить покрівлю від протікання при форс-мажорних обставинах. Наприклад, якщо гонт гнучкої черепиці зірвало при ураганному вітрі і почалися затяжні дощі. Традиційно в нашій країні для укладання ГЧ використовують бітумні підкладкові килими. Але світ не стоїть на місці. Будівельні технології розвиваються і, на ринку західних країн, давно використовуються полімерні безосновні підкладкові килими за привабливою ціною. Компанія ТЕХНОНІКОЛЬ, йдучи в ногу з часом, в 2020 році випустила новинку - чотиришаровий полімерний покрівельний килим АЛЬФА ANDEREP. Він розрахований на використання зі стандартними колекціями гнучкої черепиці. Килим економічний, повністю відповідає оптимальному співвідношенню ціни і якості і дозволяє зменшити витрати і значно скоротити час на монтаж ГЧ ».

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
Особливості чотиришарового полімерного підкладкового килима АЛЬФА ANDEREP
Вище ми розповіли про один важливий плюс нового чотиришарового полімерного підкладкового килима під ГЧ ТЕХНОНІКОЛЬ АЛЬФА ANDEREP. Це - доступна ціна. У новинки є ще ряд особливостей, які оптимізують процес укладання м'якої покрівлі і, тим самим, зменшують вартість її монтажу.

На практиці це працює так - коли людина планує побудувати заміський будинок з дахом, покритої гнучкою черепицею або хоче зробити реновацію старого котеджу, він наймає для цього бригаду будівельників або виконує роботи самостійно.

Які ж вигоди можна отримати, використовуючи полімерний килим АЛЬФА ANDEREP:
В першу чергу це економічна вигода від самої вартості килима, про що, ми вже писали раніше.
Для кріплення підкладкового килима можна відмовитися від використання молотка і єршоних покрівельних цвяхів і використовувати скоби і ударний степлер.
Підкладковий килим легкий і простий в укладанні, рулон об'ємом 70 м² покриває більшу площу даху, ніж традиційні бітумні килими.
Для монтажу матеріалу не потрібно використовувати бітумну мастику.
Виробником дозволене укладання підкладкового килима при низьких температурах, що розширює часовий інтервал його застосування. Наприклад, килим можна змонтувати ранньою весною, коли вночі можливі заморозки, а укласти гнучку черепицю пізніше - в більш теплу пору.
Підкладковий килим можна залишити при перерві в монтажі ГЧ як тимчасове дахове покриття на термін до 3-х місяців. Ця особливість стане в нагоді тим, хто монтує м'яку покрівлю самостійно і, фізично не встигають закінчити укладання гнучкої черепиці за 1-2 місяці.

" "Полімерний підкладковий килим АЛЬФА ANDEREP призначений для додаткової гідроізоляції м'яких покрівель з кутом нахилу скатів від 12 до 90 градусів. Матеріал складається з чотирьох шарів:

  1. Нетканий поліпропілен - нековзний шар для зручного і безпечного пересування по даху. В шар доданий УФ стабілізатор, що дозволяє використовувати підкладковий килим, як тимчасову покрівлю, на термін до трьох місяців.

  2. Поліолефіновий шар - основний шар гідроізоляція. Він також скріплює перший і третій шар килима.

  3. Поліпропіленова тканина - наділяє килим підвищену міцність на розрив.

  4. Полімерний шар з додатковим тисненням, щоб підкладковий килим не ковзав при монтажі полотна по рівній основі ".".

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
««Зазначу, що довжина килима АЛЬФА ANDEREP - 46,67 м, а ширина 1,5 м. В одному рулоні 70 кв. м матеріалу, а на його верхній частині нанесена розмітка із зазначенням зон кріплення і правильного формування перехлестів, що прискорює процес монтажу. Маса килима - 8,4 кг, тому його можна без зайвих зусиль підняти на дах і розкачати на суцільній основі. Температурний діапазон застосування матеріалу від -55 до +80 градусів Цельсія. Підкладковий килим кріпиться до основи за допомогою єршоних покрівельних цвяхів з притискними пластиковими шайбами, які гідроізолюють місце прибивання матеріалу до ОСП-3 або фанері. Щоб прискорити монтаж килима, і швидко покрити більшу площу покрівлі, застовуйте т.зв. рівневе укладання гнучкої черепиці. Робиться це так: ви розкочуєте килим, прибиваєте полотно ударним степлером використовуючи скоби, відразу прибиваєте на підкладковий килим ряд ГЧ єршоними цвяхами, розкочуєте новий рулон і прибиваєте наступний гонт гнучкої черепиці ».»

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
Важливо! Монтаж ударним степлером, крім прискорення і спрощення робіт, скорочує кошторис, тому що відпадає необхідність купувати єршоні цвяхи з поліетиленовими шайбами. Якщо в якості фінішного покриття використовується одношарова гнучка черепиця з недорогих колекцій, то краще кріпити килим АЛЬФА ANDEREP скобами. Це мінімізує ймовірність візуального прояву на даху тих місць, де килим прибито до основи цвяхами з пластиковими шайбами.
Ще один плюс новинки - чотиришаровий полімерний покрівельний килим АЛЬФА ANDEREP щільно прилягає до основи та на ньому не утворюються хвилі і складки, які потрібно розгладжувати. Відзначимо, що в місцях поздовжніх перехлестів у килима знаходиться клейова монтажна смуга і килим приклеюється сам на себе. Поперечні перехльости проклеюються двостороннім скотчем АЛЬФАБЕНД 60, без використання мастики, що також прискорює монтаж.
Поздовжня монтажна клейова смуга
Полотно намотане на картонну втулку, тому рулони з килимом можна зберігати і перевозити в горизонтальному положенні, що спрощує логістику.
««Хотів би додати, що в зонах єндов і карнизів потрібно використовувати самоклеючий безосновний підкладковий килим ANDEREP NEXT SELF. Самоклейка відмінно прилягає до суцільної основи і надійно гідроізолюють складні місця на скатній покрівлі. Крім цього: безосновний килим ANDEREP NEXT SELF має невелику товщину і відмінно поєднується з тонким чотиришаровим підкладковим килимом АЛЬФА ANDEREP, що дозволяє уникнути товстих нахлестов в місцях сполучення двох матеріалів ».

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
Висновки

Ми розповіли про основні достоїнства нового чотиришарового полімерного підкладкового килима АЛЬФА ANDEREP. Підведемо підсумки. Для наочності, список його основних переваг:
1
Висока швидкість монтажу, особливо якщо використовувати для кріплення килима ударний степлер.
2
Простота використання, різання і укладання завдяки розмітці, нанесеної на верхню частину полотна.
3
Антиковзаюча поверхня килима підвищує зручність і безпеку роботи на висоті.
4
Килим можна укладати взимку і, застосувати як тимчасову покрівлю на термін до трьох місяців.
5
Зручна логістика - завдяки невеликій вазі чотиришарового полімерного підкладкового килима, в багажнику легкового автомобіля можна привезти кілька рулонів і покрити більшу площу покрівлі, тому що в одному рулоні 70 кв. м матеріалу.
6
Матеріал захищений від підробок, тому що виробництво полімерного підкладкового килима це - складний технологічний процес.