ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ запатентувала інноваційні підкладкові килими ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF
З цієї статті ви дізнаєтеся, чому вигідно купувати підкладкові килими під гнучку черепицю ТЕХНОНІКОЛЬ серії ANDEREP NEXT FIX і NEXT SELF, а також чому ці інноваційні продукти були запатентовані.
Будівництво, традиційно, вважається консервативною сферою і, найчастіше, забудовники з недовірою ставляться до новинок, що з'являються на ринку, вважаючи за краще зводити заміські будинки по-старому. Це неправильно, тому що сучасні будівельні матеріали дозволяють значно прискорити і здешевити процес зведення комфортабельного і довговічного приватного котеджу, нітрохи не програючи в якості.
Зміст
1
Як захистити свою інтелектуальну власність на винахід
Читати
2
Переваги підкладкових килимів ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF
Читати
3
Чим підкладкові килими ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF відрізняться один від одного
Читати
Що таке патент на винахід, і як його отримати
Перш, ніж ми розповімо про особливості нових підкладкових килимів під гнучку черепицю серії ANDEREP NEXT FIX і NEXT SELF треба пояснити, навіщо компанія ТЕХНОНІКОЛЬ запатентувала їх.

Отже, уявіть, що ви створили якийсь унікальний продукт, наприклад, в будівельній сфері. Ви хочете підтвердити інноваційність цього винаходу і, додатково, захистити його від копіювання конкурентами. Вихід - запатентувати виріб і, тим самим, публічно оголосити про винятковість на нього вашого права, тобто - стати патентовласником.

Отже, продукт потрібно патентувати, але є ряд вимог, які потрібно виконати, перш, ніж Федеральна служба з інтелектуальної власності підтвердить ваш винахід.
Важливо! Патент - це документ, який, гарантує, що ви є винахідником і правовласником на промисловий зразок або корисну модель, які володіють будь-якою новизною. Причому, за незаконне використання запатентованого вами вироби передбачена цивільно-правова або кримінальна відповідальність.
Відзначимо, що на підкладкові килими ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF були видані патенти, а самі продукти є інноваційними безосновними гідроізоляційними матеріалами..
««Перед нами стояло завдання зробити продукт, якого ще не було на будівельному ринку . Який буде надійніше, дешевше і економічніше, в порівнянні з іншими підкладковими килимами і, при цьому, ми повинні були захистити свою інтелектуальну власність. Як вже говорилося вище, патент видається за унікальність вироби. Тому продукт повинен володіти інноваційними особливостями, а також бути вигідним для кінцевого споживача. Причому, якщо продукт, після його запуску, проіснує на ринку більше півроку, то патент на нього не видадуть, тому що загублена новизна. Також зазначу, що для підкладки килими серії ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF - це продукт повністю розроблений фахівцями компанії ТЕХНОНІКОЛЬ і виготовлений ».».

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
Переваги підкладкових килимів ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF
Тепер ми розповімо, в чому ж полягає унікальність нової серії підкладкових килимів під гнучку бітумну черепицю. Ключова характеристика продукту - відмова від стандартної основи підкладкових килимів - скловолокна або поліефіру. Її функцію тепер виконує верхнє покриття - високоміцна багатошарова полімерна тканину, посилена армуванням, яка несе на собі всі розривні навантаження і захищає гідроізоляційний шар від пошкоджень.
««Новий безосновний підкладковий килим - це так званий сендвіч, де шар бітуму знаходиться між верхнім покриттям - багатошарової полімерної тканиною і нижнім покриттям - звичайної металізованої плівкою (килим ANDEREP NEXT FIX) або знімною силиконизированной (килим ANDEREP NEXT SELF) ».».

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
Структура ANDEREP NEXT FIX і SELF
«Відмова від стандартної основи здешевлює продукт, до 10-15% в порівнянні з традиційними аналогами, і дозволяє скоротити витрати при монтажі покрівельної системи. Ключова перевага безосновного килима - він на 90% складається з СБС модифікованого бітуму. Цей бітум володіє хорошою гнучкістю при низьких температурах і, що особливо важливо, здатністю до самозаліку. Тобто, отвори в місцях пробиття полотна покрівельними цвяхами, можливі проколи, або пошкодження в бітумному килимі, при впливі тепла, наприклад, влітку, затягнуться. Це підвищує герметичність похилого даху і зводить до мінімуму можливість протікання в місцях механічного кріплення килима до рівного суцільній підставі, на яке покладена гнучка черепиця».

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
Рулон з втулкою всередині
Важливо! Підкладкові килими серії ANDEREP NEXT упаковані в захисну термоусадочну плівку і намотані на втулку з картону. Тому, виробник допускає горизонтальне зберігання продукції на складі, а не слизьке верхнє покриття килима підвищує безпеку робітників при проведенні будівельних робіт на висоті.
Відмінності підкладкових килимів ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF
Тепер зупинимося на відмінностях безосновних підкладкових килимів. Різниця зрозуміло з названих новинок.
ANDEREP NEXT FIX — це рулонний безосновний гідроізоляційний матеріал механічної фіксації, що має подовжню самоклеящуюся бітумну смугу, яка дозволяє створити герметичне з'єднання при формуванні поздовжніх нахлестов без використання мастики. Причому, крім покрівельних цвяхів, підкладковий килим ANDEREP NEXT FIX можна прибивати до основи ударним степлером, що також спрощує і значно прискорює роботи з його укладанні.

Килим ANDEREP NEXT SELF — це повністю самоклеючий матеріал, який укладається на рівну підготовлену підставу - водостійку фанеру або плити ОСП-3, без застосування мастики. Верхнє покриття матеріалу має відмінну адгезію з самоклеючі бітумних шаром і при створенні перехлеста, потрібно тільки знепилити поверхню склеювання і приклеїти матеріал сам на себе.
Важливо! Зверху килима, на полімерну тканину, що має нековзне покриття, нанесена розмітка, що не тільки спрощує укладання і підрізування матеріалу, але і допомагає орієнтувати гонт при монтажі бітумної черепиці.
«Додам, що безосновние килими мають невелику товщину і підвищену гнучкість. Тому, при можливих переміщеннях підстави, матеріал не підніме більш жорстку і товсту, ніж килим, гнучку бітумну черепицю, а значить на м'якій покрівлі не з'являться так звані хвилі. Якщо ж дахове покриття необхідно замінити або відремонтувати, то тонкий безосновний підкладковий килим можна без проблем вирізати, а поверх нього наклеїти новий шматок і ця «латочка» не відіб'ється на зовнішньому вигляді гнучкої черепиці».

Олексій Воробйов
Федеральний технічний фахівець ТЕХНОНІКОЛЬ
На завершення статті скажимо, що про затребуваність новинок наочно свідчать такі факти:
Підкладкові килими ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF отримали високі оцінки у підрядників Корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ і тих, хто вже встиг протестувати їх при монтажі.
Обсяг попиту на підкладкові килими ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF, на даний момент, перевищує пропозицію.
Лінії з виробництва безосновних підкладкових килимів працюють з максимальним завантаженням, а весь товар клієнтам відвантажується безпосередньо з заводу, минаючи логістичні центри.
Тому, в найближчі завдання компанії ТЕХНОНІКОЛЬ входить збільшення виробництва безосновной серії підкладкових килимів ANDEREP NEXT FIX і ANDEREP NEXT SELF і створення товарного запасу на складах, що дозволить задовольнити зростаючі потреби будівельного ринку.