ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Як зробити гідроізоляцію плоскої покрівлі?
Оптимальна за ціною, проста в монтажі і довговічна - саме так найчастіше описують ідеальну господарську споруду на ділянці. Нікому не хочеться витрачати зайві кошти і сили на будівництво альтанки, гаража або приміщення для зберігання садового інвентарю. При цьому споруда повинна пережити непрості зими, мокру осінь і літнє сонце. Розглянемо, як правильно облаштувати плоску покрівлю такої будови, щоб вона прослужила довгі роки.
Професійний монтаж без професійної освіти

Якщо ще кілька років тому монтаж гідроізоляції плоскої покрівлі був пов'язаний зі складними процесами, які вимагають особливої ​​кваліфікації будівельників, то сьогодні впоратися з укладанням матеріалу може буквально кожен.

Для гідроізоляції плоских експлуатованих дахів компанія ТЕХНОНІКОЛЬ розробила матеріал, що самоклеїться, який так і називається: Гідроізоляція плоскої покрівлі. Він з успіхом застосовується при новому будівництві та реконструкції покрівлі.
Основна перевага - дивовижна простота монтажу. Весь процес можна описати в кількох словах: відрізав, приміряв, приклеїв. Ніяких підводних каменів і прихованих нюансів! Але про все по порядку.
Підготовка основи

Гідроізоляція плоскої покрівлі ТЕХНОНІКОЛЬ застосовується в конструкціях по бетонній стяжці, а також з основою з ОСП, фанери, плоских азбестоцементних листів.

Якщо матеріал має бути смонтувано на бетонну стяжку, потрібно переконатися в тому, що основа рівна, не має раковин, горбів і нерівностей. В іншому випадку адгезія буде дуже низькою. Неоднорідну поверхню слід вирівняти за допомогою спеціальних вирівнюючих складів.

В процесі реновації старе покрівельне покриття необхідно демонтувати і оцінити ступінь зносу бетонної стяжки. Найчастіше на старих покрівлях, які страждають від протікання, бетон під корозійним впливом вологи, циклів замерзання / відтавання починає руйнуватися, до моменту реконструкції він являє собою скоріше бетонну крихту, ніж моноліт. В цьому випадку старе покриття також слід демонтувати і залити нову стяжку.
Три кроки до ідеальної покрівлі

Перед тим як приступити до укладання гідроізоляції, важливо заздалегідь запастися необхідним набором інструментів: покрівельним ножем, шпателем, валиком, прикаточним роликом.
Спочатку поверхня очищається від пилу і сміття і обробляється спеціальним бітумним праймером AQUAMAST ТЕХНОНІКОЛЬ. Він забезпечить краще зчеплення фінішного покриття і основи. Після повного висихання праймера можна приступати до монтажу матеріалу.
Рулон розкочується і відрізається за місцем. Особливість матеріалу в тому, що його бічний нахлест є самоклейним, а це значить, що він герметично кріпиться до основи. В процесі укладання просто видаляється захисна плівка і матеріал надійно приклеюється до поверхні.
Для забезпечення стовідсоткової герметичності торцеві нахлести розміром не менше 150 мм обробляються бітумною мастикою.

При формуванні T-образних стиків слід підрізати правий кут нижнього рулону, що знаходиться посередині. При цьому розмір кута, що відрізається повинен складати 100 × 150 мм. Місця примикань до прохідних елементів також важливо проклеїти бітумною мастикою.

На цьому монтаж гідроізоляції плоскої покрівлі ТЕХНОНІКОЛЬ можна вважати завершеним. Весь процес навіть у тих, хто не має багатого досвіду в будівництві, займає кілька годин.
Монтаж гідроізоляції плоскої покрівлі ТЕХНОНІКОЛЬ настільки технологічний, що практично повністю виключає ризик помилок при повному дотриманні інструкції. Якщо основа правильно підготовлена, праймірованна, нахлести і примикання оброблені клеїть бітумною мастикою, в місцях Т-образних стиків кути підрізані, то покрівля прослужить як мінімум 20 років.