ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Покрівельні планки - естетика надійності
Надійна покрівля сучасного будинку - це справжня система, в якій кожен елемент виконує свою важливу функцію. Сьогодні ми поговоримо про те, яку роль в системі з гнучкою черепицею грають покрівельні планки, що обрамляють край даху і місця її прилягання до будівельних конструкцій.

При влаштуванні скатної покрівлі з багатошарової черепиці обов'язково застосовуються торцеві, карнизні планки і планки примикання. Вони мають відразу кілька призначень, але їх головна функція - герметичний захист основи покрівельного покриття від вологи і вітру.
Відповідно, торцева планка з характерним вертикальним виступом по всій довжині прикриває покрівлю з «флангів», захищаючи бічні краї скатної покрівлі. Карнизні планки кріпляться вздовж карнизного звісу і захищають його від поривів вітру, вологи, сприяючи відведення потоків води в ринву.

Планки примикання застосовуються для захисту покрівлі в місцях з'єднання з вертикальними площинами димових труб і стін будівлі.

На додаток до функції герметичного захисту можна виділити ще одну - естетичну. У якісно побудованому будинку все повинно виглядати акуратно. З цієї точки зору покрівельні планки надають покрівлі будь-якої з колекцій багатошарової черепиці ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS завершений вигляд: рівні лінії по всьому зовнішньому периметру підкреслюють благородний абрис ефектної покрівлі.

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ, провідний міжнародний виробник сучасних будівельних матеріалів і систем, пропонує два види високоякісних і довговічних планок: традиційні планки з полімерним покриттям і інноваційне рішення - планки з базальтовим покриттям.

Металеві планки з полімерним покриттям випускаються з високоякісної оцинкованої сталі товщиною 0,45 мм з покриттям з поліестеру (PE) і пластизола (PVC). Їх загальні переваги - хороша механічна стійкість до вітрових навантажень і деформацій, ультрафіолетового випромінювання і до агресивного середовища, включаючи біологічні впливи.

Планки з поліестером володіють хорошою стійкістю кольору, гладкою поверхнею і красивим блиском. Колірна гамма цих планок по каталогу RAL: червоний, зелений, чорний, сірий, темно-сірий, коричневий і синій кольори.
Планки з пластизолом (полімерна суміш з полівінілхлориду і пластифікаторів) відрізняються збільшеною товщиною покриття (до 200 мк) і, як наслідок, підвищеною зносостійкістю і опірністю агресивним середовищам, а також особливим текстурованим малюнком «під шкіру» (шагрень). Єдине обмеження в застосуванні планок з пластизолом - регіони з жарким кліматом в силу обмеженого інтервалу робочих температур. Колірна гамма: червоний, зелений, чорний, сірий, коричневий.
Найбільш відповідний колір планки для відповідної колекції гнучкої черепиці можна підібрати за допомогою спеціальної таблиці.

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ виробляє більше 3000 видів будівельних матеріалів, постійно дивуючи ринок цікавими і перспективними інноваціями і широким асортиментом продукції.
Металеві планки підвищеної зносостійкості з базальтової посипкою - нове слово в оформленні покрівель з багатошарової черепицею ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS.

Вони виробляються з високоякісного сталевого листа товщиною 0,45 мм з подальшим покриттям основи шаром алюмоцинка. У цьому тандемі алюміній захищає сталь від корозії, а цинк забезпечує захист краю обріза і запобігає появі подряпин.
Лицьова сторона планки покрита різнокольоровими гранулами натурального базальту і акриловим лаком, що захищає їх від втрати кольору.
Чотиришарова структура такої планки: сталь, алюмоцинк, гранули та лак - значно підвищує надійність і довговічність доборного елемента, тобто його механічну міцність, стійкість до зовнішніх впливів, ультрафіолету і агресивних середовищ. До того ж колір базальтових гранул не змінює свій відтінок протягом усього терміну експлуатації.

Особлива перевага планок з базальтової посипкою - єдність стилістичного рішення покрівлі. За своїми відтінками базальтові гранули ідентичні колірним рішенням багатошарових колекцій черепиці ТЕХНОНІКОЛЬ SHINGLAS: Атлантика, Континент, Вестерн, Кантрі і Джаз. Планки гармонійно завершують абрис покрівлі загальним фактурним і колористичним рішенням. У колекції планок є мідний, бронзовий, червоно-коричневий, коричнево-сірий, графітовий, латунний, сталевий, сіро-блакитний, коричнево-зелений, оливковий і інші відтінки.
Кожен елемент будівельних систем ТЕХНОНІКОЛЬ - результат науково-дослідних розробок і наслідок високотехнологічного потенціалу компанії. І навіть добірні елементи (в даному випадку - покрівельні планки) є предметом постійної уваги компанії і розвитку. Щоб кожен будинок, побудований або відремонтований за допомогою матеріалів і технологій ТЕХНОНІКОЛЬ, був надійний, довговічний і бездоганно гарний.