ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Рулонна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ: переваги та особливості застосування
Коли мова заходить про будівництво або реконструкцію даху, уяву тут же малює складні картини з масою спеціальних інструментів і пошуком фахівців високого рівня. Технології не стоять на місці, і сьогодні зробити якісне покрівельне покриття може будь-який бажаючий. Для цього необхідно озброїтися Рулонною черепицею ТЕХНОНІКОЛЬ, простим набором інструментів і бажанням змінити на краще свій дах в короткий термін.
Довговічність, помножена на чудовий зовнішній вигляд

Рулонна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ - самоклеючий гідроізоляційний матеріал, призначений для зведення нових і реконструкції старих скатних покрівель. Вона володіє прекрасною естетикою, легко монтується і радує доступною ціною. Матеріал був спеціально розроблений для приватних майстрів, а також споживачів, які не володіють спеціальною кваліфікацією.

Гідроізоляція з бітумно-полімерною основою має суцільний самоклеючий шар, який по всій площі прилягає до дерев'яної основи.
За гарний зовнішній вигляд відповідає верхнє кольорове покриття. На сьогоднішній день рулонна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ випускається в трьох колекціях - «Цегляна кладка», «Бобровий хвіст», «Класична», в кожній з них представлено кілька колірних рішень. Різноманітна палітра допоможе реалізувати будь-які творчі задуми.
Надійним щитом від ультрафіолету служить грубозерниста базальтова посипка, яка оберігає бітумно-полімерний шар від руйнівного впливу ультрафіолету і не вицвітає на сонці.

Самі з руками

Знайти професійного покрівельника - процес, що нагадує захоплюючий квест. Отримати фахову освіту за цим напрямом практично неможливо, більшість фахівців осягають ремесло шляхом проб і помилок. Значить, потрібен матеріал, який всю складну роботу візьме на себе: буде служити довго, захистить від води і сонця, від шуму дощу.

Рулонна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ має зручний розмір рулону - 8 метрів. Повністю самоклеючий матеріал укладається в один шар на суцільний дерев'яний настил, в якості якого використовується фанера підвищеної вологостійкості ФСФ або листи ОСП-3. Основу з фанери ФСФ необхідно обробити бітумним праймером.
Дотримання цих умов забезпечить хороше зчеплення матеріалу і поверхні.

Сам процес монтажу складається з декількох простих дій: рулон приміряється на основі, після чого відрізається за місцем. Для зручності можна частково зняти захисну плівку і закріпити відрізок в районі гребня.
Для кращого зчеплення місця розміщення карнизних і торцевих планок необхідно обробити бітумною мастикою.

Після чого, захисну плівку необхідно зняти цілком, матеріал щільно притиснути до основи і додатково закріпити єршоними покрівельними цвяхами в зоні гребня і уздовж поздовжньої самоклеящейся монтажної смуги, а також в місцях виникнення поперечних перехлестів з промазуванням їх бітумною мастикою.

У зоні єндови монтується гребінево-єндовний килим для рулонної черепиці в колір основного матеріалу, якщо його немає, то допускається укладання самої рулонної черепиці ТЕХНОНІКОЛЬ. Надлишки також відрізаються за місцем, а в районі звису слід залишити невелику ділянку гідроізоляції в формі «язичка» для організації правильного відводу води з покрівлі.

Змонтована гідроізоляція в зоні ендови по всьому периметру додатково кріпиться єршоними покрівельними цвяхами з кроком 20 сантиметрів.
Нахлести матеріалу обов'язково потрібно промащувати бітумною приклеючою мастикою: це забезпечить герметичність конструкції. Гребеневі елементи і примикання до димоходів можна виконати з основного матеріалу або ж за допомогою гребенево-єндовного килима. Зони гребенів і ребрових елементів фіксуються механічним способом, тобто за допомогою покрівельних єршоних цвяхів, а перехлести їх між собою обов'язково промазиваются мастикою.
Рулонна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ створена з урахуванням різноманітності кліматичних умові відмінно показує себе як в південних регіонах під палючим сонцем, так і на півночі, де дощі і прохолода зберігаються навіть влітку. При терміні служби більше 20 років вона прекрасно підходить для котеджів з нескладної формою даху, альтанок і господарських будівель. Володіючи всіма перевагами дорого покрівельного матеріалу, рулонна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ монтується буквально за кілька годин, служить прикрасою будь-якої будівлі і надійно захищає покрівлю від атмосферних впливів.