ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Информируем Вас о том, что сайт обрабатывает персональные данные и использует "cookies".
Мы обязуемся обеспечить конфиденциальность полученных от Вас персональных данных для целей, указанных в настоящей Политике обработки персональных данных, а также безопасность при их обработке в соответствии с требованиями Законодательства Российской Федерации. Для подтверждения Вашего согласия на обработку данных на указанных выше условиях нажмите "Согласен(на)"

Звукоізоляція підлоги в квартирі: секрети простого монтажу
Рівень звукоізоляції міжповерхових перекриттів в новобудовах часом дуже сильно відрізняється від ідеального. Якщо в процесі ремонту не вжити заходів, то відносини з сусідами знизу можуть швидко вийти за рамки дружніх.

Шум в цифрах

У нас діють санітарні норми, які регламентують верхню межу рівня шуму. Вдень це 40 дБ, а вночі 30 дБ. У нових будинках через відсутність будь-яких додаткових заходів, що перешкоджають поширенню звуку, рівень шуму досягає 60 дБ, а іноді і 85 дБ. Зрозуміти, як йдуть справи в окремо взятій квартирі, цілком можна самостійно. В інтернеті є безліч додатків для смартфонів. Необхідно завантажити таку програму і зробити вимір в сусідньому приміщенні, а потім в квартирі, яку потрібно ізолювати.

Найдешевше виконати звукоізоляцію ще на етапі ремонту, до чистової обробки. В цьому випадку роботи не позначаться серйозно на кошторисі. При цьому важливо не нехтувати і захистом від ударного шуму: перед заливкою стяжки в квартирі необхідно передбачити звукоізоляційний шар.

Як виглядає ідеальний звукоізоляційний матеріал для підлоги?

Безумовно, він повинен мати високий індекс зниження ударного шуму і невелику товщину, а також володіти хорошою міцністю, щоб витримати вагу стяжки і предметів інтер'єру. Таким характеристикам повністю відповідає Звукоізоляція підлоги ТЕХНОНІКОЛЬ. Рулонний матеріал невеликої товщини з самоклеящимися бічний нахлест знижує рівень ударного шуму до 26 дБ і одночасно з цим дозволяє зберегти висоту стель. Кожен з трьох шарів продукту виконує важливу функцію. Металізована полімерна плівка зверху захищає від проколів, знижує вплив електромагнітних полів від обладнання, розміщеного на нижніх поверхах, а також перешкоджає намокання матеріалу в процесі укладання стяжки. Для додаткової гідроізоляції використовується бітумне в'яжуче. Третій шар - безпосередньо звукоізоляційне полотно - служить перепоною на шляху поширення ударного шуму по перекриттях.
Монтаж одним рухом

Монтаж Рулонної звукоізоляції ТЕХНОНІКОЛЬ настільки простий, що впоратися з ним може навіть дитина. Основне завдання - створити суцільне звукоізоляційне полотно без шумових містків. Робиться це досить просто. На вирівняну й очищену від сміття і пилу плиту перекриття рулон укладається звукоізоляційним полотном вниз. Сусіднє полотно монтується впритул до крайки вже укладеного рулону. Якщо знехтувати цим правилом, то утворюються містки шуму, які будуть служити провідниками звуку.
Звукоізоляція підлоги ТЕХНОНІКОЛЬ має бічний самоклеящийся перехлест при стикуванні полотен досить видалити захисну плівку і склеїти краю між собою, щільно притиснувши зверху прікаточним роликом. Виникаючі при монтажі торцеві стики необхідно проклеїти фольгованим скотчем шириною не менше 50 мм.
Після монтажу горизонтальної частини матеріал укладається на стіни на висоту, рівну висоті чистової підлоги. Для того щоб забезпечити надійну фіксацію матеріалу на вертикальній поверхні, по всьому периметру він кріпиться до стіни за допомогою двостороннього скотча, стики горизонтальної та вертикальної частин проклеюються фольгованним скотчем.
Якщо в приміщенні передбачені інженерні комунікації, що проходить через плиту перекриття, то попередньо слід зробити викрійку з матеріалу. Звукоізоляція підлоги ТЕХНОНІКОЛЬ укладається навколо труб, при цьому до поверхні кріпиться за допомогою фольгованого скотча.
Фінішна пряма

Незалежно від фінішної обробки матеріал монтується під стяжку. Якщо проектом передбачено систему теплої підлоги, то вона укладається поверх звукоізоляційного полотна, а вже потім монтується плаваюча стяжка.

На цьому процес укладання Звукоізоляції статі ТЕХНОНІКОЛЬ можна вважати повністю завершеним.