Негативні фактори впливу на покрівлю в зимовий та осінньо-весняний сезон
Щоб покрівля довго служила надійним захистом будинку від кліматичних явищ необхідно регулярно проводити профілактичні огляди і при необхідності усувати вплив негативних факторів.
-
1
Планова перевірка на наявність дефектів
Рекомендується проводити планові перевірки покрівельного покриття на наявність дефектів. У разі виявлення дефектів, рекомендуємо звернутися до фахівців, оскільки самостійне рішення проблеми може приховати наслідок, а не реальну причину і дефекти виявляться знову. Планові перевірки стану гнучкою покрівлі рекомендується проводити два рази на рік, переважно навесні і восени.
-
2
Видалення зайвого снігу
В зимовий період часу видаляти зайвий сніг з покрівлі. Значне накопичення снігу на дахах будинків та інших будівель, незалежно від типу покрівлі, може привести до сумних наслідків, виправити які не завжди представляється можливим, і може коштувати досить дорого.
Також зайве скупчення снігу на покрівлі може призвести до лавнообразному відразу в разі якщо дахове покриття має гладку поверхню (металочерепиця, профлист, фальцева покрівля).
Покрівля з м'якої черепиці практично не схильна до лавиноподібного сходу снігу за рахунок шорсткою поверхні, але для додаткового захисту можуть застосовуватися спеціальні снегозарержателі. Чистити сніг можна тільки пластиковими або дерев'яними лопатами, залишаючи 10 см. Снігу на черепиці. також не рекомендується збивати крижані затори, так як це може привести до механічних пошкоджень покрівлі.
Відео-ролик користувача "Урган Фокс" на YouTube
-
3
Очищення покрівлі від забруднень
Для збереження природної краси покрівельного покриття кожен літній сезон або в міру необхідності проводити очистку покрівлі від забруднення за допомогою щіток (віників) з м'яким ворсом або за допомогою мийки високого тиску.